TRANSMISIE SB s.r.o.

Spoločnosť TRANSMISIE bola založená v r. 1990

Podľa profesionálnej orientácie svojich zakladateľov sa zamerala od začiatku na vývoj a dodávky nových prevodových zariadení a pohonov.  V roku 1992 sa firma transformovala na s.r.o. so sídlom v Martine a začala sa ďalej zaoberať vývojom mobilných stavebných strojov a vojenského obrneného vozidla Aligátor. S rozvojom firmy a jej postupným rozširovaním došlo k založeniu dcérskych spoločností s vlastným podnikateľským programom.

V Sabinove pôsobila od založenia spoločnosti do roku 1999 divízia realizácie a servisu, ktorá sa v roku 2000 transformovala na TRANSMISIE SB, s.r.o, ktorej hlavnou náplňou sú dodávky prevodových mechanizmov, dodávky lyžiarských vlekov a oceľových konštrukcií pre vleky a sedačkové lanovky, dodávky posunovacích zariadení pre posun vozňov na železničných vlečkách a vypracovanie konštrukčnej dokumentácie podľa zadania zákazníka, vrátane realizácie dodávok.

Firma sa orientuje na komplexné riešenie všetkých zákaziek; tzn. od konzultácie so zákazníkom o najvhodnejšom riešení, spracovanie konštrukčnej a projektovej dokumentácie, komplexné dodávky až po uvedenie zariadenia do prevádzky, vrátane zaistenia servisných činností.

Od roku 2004 je firma Transmisie SB nepretržite držiteľom certifikátu ISO 9001:2000.

"Komplexné Riešenia"

Ak máte záujem o komplexné riešenie zákaziek od konzultacie cez spracovanie konštrukčnej a projektovej dokumentácie, komplexnú dodávku až po uvedenie zariadenia do prevádzky neváhajte nás kontaktovať

© 2024 Všetky práva vyhradené pre Transmisie SB s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.