ZHODNOCOVANIE ODPADOV

Zhodnocovanie odpadov - Bano Recycling

ZHODNOCOVANIE ODPADOV
BANO RECYKLING

Inovatívne riešenia pre recykláciu "Nič veľké na svete nebolo dosiahnuté bez vášne"

Keď sa pozeráme späť na začiatok nášho príbehu, pripomíname si náš optimizmus a hrdosť. Je to príbeh neohrozeného podnikateľa, ktorý zahájil výrobu vykurovacích kotlov na drevo v rokoch talianskeho hospodárskeho zázraku: medzi koncom druhej svetovej vojny a koncom šesťdesiatych rokov. Je to príbeh celej generácie statočných žien a mužov, ktorí zmenili históriu krajiny: transformovali ju z chudobného, ​​hlavne vidieckeho národa, na veľkú priemyselnú mocnosť, ktorá hrá vedúcu úlohu v modernej spoločnosti a kultúre. História našej krajiny, boje a víťazstvá našej minulosti sú základnými zdrojmi inšpirácie pri riešení každodenných výziev pri večnom hľadaní inovácií.


Bano otvára najväčšie recyklačné testovacie centrum v Taliansku

Bano otvorila vo svojom sídle nové Recyklačné testovacie centrum, ktoré zákazníkom umožňuje testovať ich vlastné materiály a určiť, ktorá kombinácia strojov je najvhodnejšia pre ich potreby spracovania. Nový recyklačný uzol bol navrhnutý a vybavený celým radom produktov spoločnosti Bano, vrátane nízkootáčkového jednohriadelového drviča s vysokým krútiacim momentom, novej vertikálnej frézy, zariadenia na triedenie, triedenie a prepravu kovov. Nové testovacie centrum dokáže spracovať hromadné vzorky ľubovoľného materiálu od hrubého po jemný, a to aj vo veľkom množstve. Počas testov môžu byť spolu so zákazníkmi vyvinuté a preskúmané alternatívne riešenia alebo inovatívne toky spracovania. Táto veľká investícia opäť dokazuje nekonečný výskum inovatívnych riešení, ktoré sú spolu s prispôsobením podstatou tejto úspešnej spoločnosti.


 

 

Drviče PREMAC HYDRO Systémy/linky mechanického zhodnocovania HLINÍK
  MAC-S   ŽELEZO
  MAC   MEĎ
      ELEKTROODPAD
Mobilné drviče MOBILE PREMAC HYDRO   KOMUNÁLNY ODPAD
  MOBILE MAC-S HYDRO   GUMA
      BIOMASA
Mlyny VERTIKÁLNE MLYNY   KOMBINOVANÉ
  VERTIKÁLNY DRVIČ   NEBEZPEČNÝ ODPAD
  HORIZONTÁLNY DRVIČ   PLASTY
      PAPIER 
      OBALOVÝ MATERIÁL

"Komplexné Riešenia"

Ak máte záujem o komplexné riešenie zákaziek od konzultacie cez spracovanie konštrukčnej a projektovej dokumentácie, komplexnú dodávku až po uvedenie zariadenia do prevádzky neváhajte nás kontaktovať

© 2024 Všetky práva vyhradené pre Transmisie SB s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.